تبلیغات
نی نی - دیگر نگران گرمای داخل كیس خود نباشید
نی نی
نظر شما در رابطه با وبلاگ من چیه ؟ •
دیگر نگران گرمای داخل كیس خود نباشید

با وجود تغییر تكنولوژی كامپیوتر ها از desktopبه Notebook به منظور حمل و نقل آسان، هنوز هم PC ها رونق خود را از دست نداده و می توان از آنها به عنوان ركن اصلی پایگاههای داده ای نام برد.
به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری سلام، از این رو برخی از شركت ها همچون HP, Dell , ASUS كه خود در زمینه تولید لپ تاپ فعالیت گسترده ای دارند كما كان به تولید و ارائه كیسهای پیشرفته میپردازند.
یكی از كمپانی هایی كه در حوزه تولید كیس های حرفه ای فعالیت می كند ASUS است كه به تازگی سری جدید كیس های باریك TS-8 را تولید وبه آن دسته از كاربرانی كه PC را توانمندتر از نوت بوك می دانند معرفی كرده است.

از آنجایی كه مقاومت گرمایی مسئله بسیار مهمی برای مینی PC ها محسوب می شود ، تعبیه مجاری هوا به شكلی خاص بر روی بدنه این سری كیسها توانسته حرارت قطعات درون كیس را تا حد زیادی كاهش دهد و همینطور استفاده از فن های قدرتمند كناری نیز به منظور تهویه داخل و هدایت كردن هوای خنك بیرون به سمت كارت گرافیكی وپردازشگر به عملكرد بهینه این قطعات كه حرارت زیادی در هنگام پردازشها ایجاد می كنند كمك خواهد كرد .
كیسهای TS-8 با طراحی خاص خود قابلیت ارتقاء در بالاترین سطح تكنولوژی را دارند .
گفتنی است این سری كیسهای ASUS با توان بالای منبع تغذیه، از CPU های اینتل p5 pres cott 3-8 GHz وهارد های SATA به خوبی پشتیبانی می كنند و همچنین سهولت خاصی را برای نصب قطعاتی همچون ODD ودرایوهای 5/3 اینچی و انواع كارتهای توسعه یافته برای كاربران فراهم می سازد كه این امر سرعت نصب لوازم و ادوات درون كیس TS-8 و همچنین حذف واضافه كردن متعلقات را بسیار بالا می برد.نوشته شده توسط مهدی در چهارشنبه 16 خرداد 1386 و ساعت 05:06 ق.ظ [+] | نظرات ()
نظر یادتون نره
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه