تبلیغات
نی نی - چگونه با فایرفاکس پرواز کنیم ؟
نی نی
نظر شما در رابطه با وبلاگ من چیه ؟ •
چگونه با فایرفاکس پرواز کنیم ؟

اکثر ما در اینترنت و وب سایتهای مختلف ترفندهایی را در رابطه با افزایش سرعت اتصال به شبکه ، افزایش سرعت مودم و یا افزایش سرعت مرورگر اینترنت (Internet Explorer) دیده ایم ؛ اما به هر دلیل متاسفانه بیشتر این ترفندها آنچنان که باید تاثیر چشم گیری در نوع ارتباط ما ایجاد نمی کنند .
اما اینبار بری شما روشی را آموزش خواهیم داد که در عین سادگی در ظاهر ، در عمل بسیار موثر خواهد بود . این تغییر در تنظیمات مرورگر فایرفاکس صورت می گیرد و مخصوص کاربرانی است که از خطوط DSL/Cable (بخصوص DSL با سرعت 1.5 مگابایت در ثانیه) استفاده می کنند .

برای شروع ، مرورگر فایرفاکس را اجرا کنید و در نوار آدرس (Adress Bar) آن عبارت "about :config" را نوشته و دکمه Enter را کلیک کنید .
گزینه های ذکر شده را به ترتیب از لیست تنظیمات بیابید و هر مقدار هر کدام را بصورت زیر تغییر دهید :

network.http.max-connections: 48

network.http.max-connections-per-server: 24

network.http.max-persistent-connections-per-proxy: 12

network.http.max-persistent-connections-per-server: 6

network.http.pipelining: true

network.http.pipelining.maxrequests: 8

network.http.proxy.pipelining: true

پس از انجام تغییرات در گزینه های بالا ، مرورگر فایرفاکس را یکبار کاملاً بسته و مجدداً آنرا اجرا کنید . قطعاً از تغییری که در سرعت مرور صفحات وب پیش خواهد آمد تعجب می کنید !

توجه : می توانید مقدار "network.http.pipelining.maxrequests" را از 8 به 16 نیز افزایش دهید اما اینکار باعث ایجاد ترافیک بسیار شدید بر روی سرور ISP شما می شود .نوشته شده توسط مهدی در چهارشنبه 16 خرداد 1386 و ساعت 04:06 ق.ظ [+] | نظرات ()
نظر یادتون نره
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه